4 aplikacje na telefon, które pomogą Ci utrzymać formę

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Zaczynasz swoją przygodę ze sportem lub szukasz innowacyjnego wsparcia w rozpoczętych już treningach? W takim razie zapoznaj się z opisanymi poniżej aplikacjami, które pomogą Ci utrzymać formę, budować dobre nawyki, monitorować czynione postępy i kompleksowo zadbać o zdrowie. Dzięki nim planowanie, realizowanie i kontrolowanie rezultatów stanie się wyjątkowo proste, ale i bardzo wygodne. Sprawdź i się przekonaj.

Aplikacja Nawyki

Każdemu zdarzają kłopoty z motywacją, dlatego warto zainstalować na telefonie prostą aplikację, która w chwilach rozluźnienia pozwoli Ci zmobilizować się na nowo. Apka Nawyki to funkcjonalny program do zapisywania poszczególnych zadań oraz odznaczania wykonanych już czynności. Stwórz potrzebne Ci kategorie, nazwij je i każdego dnia zaznaczaj, co udało Ci się zrobić. Aplikacja na podstawie wprowadzanych danych będzie tworzyć czytelne wykresy obrazujące Twoje postępy. Dzięki temu znajdziesz siłę, żeby zabrać się za trening, ponieważ szkoda będzie Ci wykonanej dotychczas pracy.

Nike Training Club

Szukasz nowoczesnego programu pełniącego rolę wirtualnego trenera personalnego? Nike Training Club na pewno Ci się spodoba. Aplikacja zawiera wyjątkowo rozbudowaną bazę rozmaitych ćwiczeń, więc z pewnością znajdziesz treningowe propozycje, które przypadną Ci do gustu. Jeśli jesteś osobą początkującą i nie wiesz, od czego zacząć, wybierz swój cel i poczekaj, aż aplikacja automatycznie wygeneruje zestawy ćwiczeń wpisujące się w Twoje potrzeby.

Bardzo istotną zaletą jest też fakt, że Nike Training Club oferuje precyzyjne instrukcje do ćwiczeń, a także treningowe materiały wideo. Pamiętaj jednak, że pobiera dane internetowe do działania – jeżeli obecny pakiet Ci nie odpowiada, sprawdź ofertę operatora Otvarta zrecenzowaną pod tym adresem https://komorkomat.pl/otvarta-recenzja/.

Biegasz lub jeździsz na rowerze? Strava

Strava pozwoli Ci mierzyć rezultaty treningowe w terenie. Korzystają z niej przede wszystkim biegacze i osoby jeżdżące na rowerze – w tym również zawodowi kolarze. Profesjonaliści decydują się na wersję premium oferującą wiele zaawansowanych funkcji, jednak podczas standardowego użytkowania wersja podstawowa sprawdzi się równie świetnie.

Wystarczy, że pobierzesz apkę na telefon, założysz konto i wybierzesz sport, który będziesz uprawiać. Po połączeniu się z GPS-em możesz zacząć trening. Kiedy skończysz ćwiczyć, zamknij sesję i poczekaj na pojawienie się raportu dotyczącego Twoich osiągnięć – monitoruj swoje postępy na bieżąco, rywalizuj ze znajomymi i bij rekordy. Świetnym rozwiązaniem jest także korzystanie z propozycji wycieczek od innych użytkowników oraz możliwość szczegółowego sprawdzenia trasy, również pod kątem profilu wysokościowego.

Water Drink Reminder

Wysiłek fizyczny wiąże się z utratą wody, a ta jest człowiekowi do prawidłowego funkcjonowania, tym bardziej jeśli chcesz regularnie ćwiczyć i skutecznie budować formę. Sięganie po butelkę z wodą jedynie wtedy, gdy poczujesz pragnienie, jest najczęściej niewystarczające. Pij częściej, ale powoli i w odpowiednich ilościach. Nie wiesz, jak to kontrolować? Wykorzystaj aplikację Water Drink Reminder, podaj potrzebne dane, poznaj swoje zapotrzebowanie i na bieżąco kontroluj codzienne postępy.

Program jest wyjątkowo łatwy w obsłudze i wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników. Do dyspozycji masz szeroką gamę przykładowych napojów i pojemności, lecz równie dobrze samemu możesz stworzyć kubki o preferowanym litrażu. Śmiało korzystaj więc z tego innowacyjnego wsparcia, które pomoże Ci zadbać o dobry stan organizmu i optymalne nawodnienie. Jeśli natomiast chcesz poznać najnowsze informacje, ciekawe porady i oferty z rynku telekomunikacyjne, zapraszamy do serwisu komorkomat.pl.

Fot. Towfiqu barbhuiya/unsplash.com

gurmapp

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*